Soğuk Dalga Terapisi ile Göbek Eritme

Soğuk Dalga Terapisi ile Göbek Eritme

Göbek eritmek tüm vücut bölgelerinden çok daha zor. Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız benim göbek eritme tecrübemi mutlaka dinlemelisiniz. Göbekten kurtulmak ile ilgili ne zaman araştırma yapsam farklı diyet programları ya da egzersiz şekilleri karşıma çıkıyordu. Düz bir karna sahip olmanın tek yolunun bu olduğunu düşünüyordum. Ve büyük bir azimle bunu uygulamaya başladım. Sıkı bir diyet yapıyordum ve haftanın 3 günü spor yapmaya başlamıştım. Böyle giderse dümdüz, hatta kaslı bir karna sahip olacağıma inanıyordum. 2 ayın sonunda kilo verdiğim ve sıkılaştığım halde alt göbeğimin kaybolmadığını görünce hayallerim suya düştü. Ne yaparsam yapayım göbeğim gitmiyordu. Tam bu noktada bunu tıbbi yollarla çözebilmenin yollarını aramaya başladım. Göbek eritme yöntemleri araştırarak ciddi anlamda göbeğimden kurtulmak için adımlar atacaktım.

Göbek Eritme Yöntemleri

Göbek eritme yöntemleri araştırırken bana acı vermeyecek ve kısa sürede sonuç alabileceğim bir yöntem istiyordum. Mezoterapi, radyofrekans veya lipoliz gibi farklı yöntemlerle sonuç alınabildiğini gördüm. Araştırmalara devam ederken en etkili yöntemin ise Onda soğuk dalga terapisi olduğunu fark ettim. 3 seansta göbek bölgesinin sıkılaşabildiğini keşfedince benim için en uygun olan yöntemin bu olduğuna karar verdim. Onda soğuk dalga terapisinin diğer tedavi yöntemlerinden en önemli farkı, lipoliz ve radyofrekans gibi yöntemlerle önce deri üstten ısıtılarak sıcaklık alt katmanlara iletiliyormuş, Onda yönteminde ise direkt yağlar hedef alınıyor. Bu yüzden sıkılaşma, bölgesel incelme ve selülit tedavisinde birçok teknik ve uygulamadan çok daha efektif. Böylece kendim de bu uygulamayı yaptırmaya karar verdim.

Ama bu aşamada bu yöntemi uygulayan kliniklerin çok az olduğunu gördüm. Onda cihazı ile ilgili yaptığın araştırmalar sonucunda İstanbul’da Dr. Gönül Ateşsaçan’ın kliniğinde bu cihazın en son modelinin bulunduğunu öğrendim. Zaten Türkiye’de cihazın bu modeli sadece burada varmış. Bu yüzden işlemi bu klinikte yaptırmaya karar vererek, randevu aldım.

Onda Soğuk Dalga Terapisi ile Göbek Eritme

Elektronmanyetik dalgaları kullanarak vücutta sıkılaşma sağlayan bir cihaz. Bölgesel incelme konusunda en başarılı cihazlardan biri. Hem yeni hem de çok etkili bir cihaz olduğu için göbeğimden kurtulma konusunda en iyi seçimi yaptığımı düşünüyorum. 3 seans sürmesi ve seansların 10 dakika gibi bir sürede tamamlanması en büyük artılarından biri. Araştırma yaparken ilk seansta çok iyi sonuçlar alındığını gördüm. Ve bu beni daha da umutlandırdı. Göbeğimden ne kadar çabuk kurtulursam o kadar iyi diye düşünüyordum. İlk seansta herhangi bir acı duyarım diye çok korkmama rağmen hiçbir şey hissetmedim. Soğuk başlıklarla bölgeyi 50-55 sıcaklığa kadar ulaşıyor. Ancak işlem sırasında herhangi bir acı hissedilmiyor. Göbeğime masaj yapılıyor gibi hissettiğimi söyleyebilirim. Acısız olması benim için en önemli özelliklerinden biriydi çünkü acı eşiğim oldukça düşüktür.

İlk seans bittikten sonra sonuçları görünce gözlerime inanamadım. Göbeğim şimdiden sıkılaşmıştı. Bu kadarını sporla başaramamıştım. İlk seansta böyle bir sonuç alınca 3. Seans sonrasını daha da merak etmeye başlamıştım. 2. ve 3. seanslarda tamamlandıktan sonra etkisi daha da belirginleşmeye başladı. Özellikle 3 seans tamamlandıktan sonra göbeğimin %80’i gitmişti. Aylarca uğraşmama ve sonuç alamama rağmen sadece 3 seansta bu kadar etkili bir sonuç aldığıma inanamıyordum.

Soğuk Dalga Terapisi ile Göbek Eritme

Onda Soğuk Dalga Terapisi Sonuçları

Çok iyi sonuç aldığım ve memnun kaldığım bu yöntemin sonuçlarını da sizinle paylaşacağım. Öncesi sonrası fotoğrafları görünce söylediklerimde haklı olduğumu göreceksiniz. Göbekten sonra bacaklar için de yaptırmayı düşünüyorum. Bu kadar kısa sürede ve acısız olarak vücut sıkılaştırma yöntemini keşfetmiş olduğum için çok mutluyum. Siz de benim gibi bölgesel yağlanmalardan şikayetçiyseniz kesinlikle bu yöntemi öneriyorum. Sevgiler

Uygulamayı yaptıranların öncesi sonrası fotoğrafları için tıklayın.

 

 

DMCA.com Protection Status