Aristo Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun

aristo diyeti

Aristo diyeti ile kilolarınızdan kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? Hayalinizdeki ince bedene kavuşmak için çeşitli yöntemler deniyor ve başarısız oluyorsanız doğru yöntemi keşfetmek için hala şansınız var. Fazla kilolar birçok kişinin hayatını olumsuz yönde etkiler. İdeal kilonuza ulaşmak ve daha fit görünmek için birbiri ardına diyetler yaptıysanız başarısız olma sebeplerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Şok diyetler, şok detoks programları ya da size uygun olmayan diyet listeleri ile sağlıklı bir şekilde kilo vermek mümkün değildir. Bu şekilde hızlı bir şekilde kilo vermek sağlığınızı kaybetmenize sebep olabilir. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak için doğru diyeti bulmanız gerekir. Diyet dendiğinde aklınıza her zaman aç kalmak geliyorsa öncelikle bu düşüncenizi değiştirmeniz gerekir. Bir diyetin başarılı olması ve sağlıklı kalmayı sağlaması için her besin grubundan yiyecekleri barındırması gerekir. Sağlıklı diyetler kilo kaybettirmesinin yanında sağlıklı beslenme alışkanlığı da kazandırır. Dolayısıyla daha enerjik, ince, hafif ve sağlıklı birine dönüşürsünüz. Diyetlerin temel amacı kilo kaybını sağlamak olsa da uzun vadede sağlıklı alışkanlıklar kazanılmasını da sağlar. Metabolizmayı hızlandırmak, enerji kazanmak, yağdan kilo vermek gibi amaçlarla kalori hesabı yapılarak doğru bir diyet programı uygulanmalıdır. Bunun için de sağlıklı bir diyeti uygulamak gerekir.

aristo diyeti

Sağlıklı diyet nedir?

Sağlıklı diyet, kişinin günlük olarak ihtiyaç duyduğu protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineralleri karşılayacak bir diyet listesi demektir. Bu şekilde beslenerek aç kalmadan, enerji kaybetmeden, halsiz düşmeden ya da açlık krizi yaşamadan kilo vermek mümkündür. Halsizlik ve açlık yaşandığında kişi psikolojik açıdan da yıpranır. Sağlıklı diyet yapıldığında motivasyon düşmeden sağlıklı bir ruh haliyle kilo verme süreci devam eder. Sağlıklı diyet dendiğinde akla ilk olarak Aristo Diyeti gelir. Aristo diyeti, sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi, hafif ve ince bir beden kavuşmayı ve en önemlisi yaşam boyunca sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmayı ön plana koyan bir diyet programıdır. Aristo Diyeti’nin başarılı sonuçlar sağlamasının en önemli sebeplerinden biri kişiye özel olarak hazırlanmasıdır. Kişinin genetik yapısı, yaşam tarzı, yaşı, hastalıkları gibi kilo vermesine etki eden her türlü faktör göz önünde bulundurulur. Aristo diyeti şok diyet ya da kısa süreli diyet programı olarak tanımlanamaz. Kişinin bedenine en uygun diyet listesi hazırlanarak hayatı boyunca uygulayabileceği bir sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmesi sağlanır. İdeal kiloya ulaşıldığında bile Aristo Diyeti ile kilonun korunması ve sağlıklı yaşamak için alışkanlıklar devam ettirilir.

Aristo Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun

Aristo Diyeti ile nasıl kilo verilir?

Aristo diyetine başlanmadan önce bir genetik testi yapılır. Bu teste göre kişinin vücudundaki vitamin ve mineral eksiklikleri belirlenir. Kilo vermesinin önündeki engeller saptanır. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurularak kişiye özel bir diyet listesi oluşturulur. 3 haftalık bir liste ile kişinin kilo vermesi sağlanır. 1 ay gibi bir sürede hızlı ve kalıcı kilo vermek mümkündür. 1 ayın sonrasında kişinin tercihleri ve kilo verme hızına göre listede değişiklik yapılır. Aristo diyeti ile kilo verildiğinde vücuttaki yağ oranı azalır, bölgesel zayıflama gerçekleşir ve kişi kendini daha hafif hissetmeye başlar.

Aristo diyeti bitkisel bazlı beslenmeye dayalı bir diyet programıdır. Taze sebze ve meyvelerin ağırlıklı olarak yer aldığı diyet listesinde besleyicilik ön plandadır. Doğanın sunduğu her besin en iyi şekilde değerlendirilir. Sebze, meyve, bakliyat, kuru yemiş, tahıl grubu besinler ile sağlıklı öğünler oluşturulur. Bunların yanı sıra hem sebze ve meyvelerden maksimum verim almak hem de vücudu arındırmak için haftada 1 gün detoks yapılır. Bu şekilde vücut hafifler ve ödemden kurtulur. Aristo diyeti bitkisel bazlı beslenerek sağlıklı ve kalıcı kilo vermeyi sağlar.

Aristo Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun

Dr. Gönül Ateşsaçan ile Aristo Diyeti

“Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam” isimli kitabın yazarı ve Aristo Diyetinin mucidi olan Dr. Gönül Ateşsaçan ile görüşerek Aristo Diyetine başlamak ister misiniz? Dr. Gönül Ateşsaçan ile birebir görüşerek veya uzaktan diyet imkanı ile Aristo Diyeti yaparak ilk ay kilonuzun %10’unu verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için resmi internet sitesi olan aristodiyeti.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Eğer online diyet yapmak istiyorsanız; ilk olarak saç telinizi Dr. Gönül Ateşsaçan’ın kliniğine göndermeniz gerekiyor. Böylece size nelerin kilo aldırdığını, hassas organlarınız ve alerjileriniz gibi sizinle ilgili temel bilgiler edinerek buna uygun bir liste hazırlayabilirler. Uzaktan diyet ile ilgili bilgi almak için https://onlinediyetim.com/online-diyet adresini ziyaret edebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status